Regulamin

REGULAMIN GABINETU WETERYNARYJNEGO W POZNANIU PRZY ULICY LISA WITALISA 31 OD DNIA 1 MAJA 2021 ROKU

KLAUZULA

Z DNIEM 1 MAJA 2021 ROKU WSTĘP NA TEREN GABINETU WETERYNARYJNEGO JEST MOŻLIWY TYLKO PO POTWIERDZONEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ U KIEROWNIKA ZAKŁADU TELEFON 500 107 155

1. GABINET WETERYNARYJNY ZOSTAŁ OTWARTY W CELU ROZPOZNAWANIA, LECZENICTWA, ZAPOBIEGANIA CHOROBOM ZWIERZĄT i ZAPEWNIENIA PACJENTOM DŁUGOWIECZNOŚCI.

2. PRAKTYK ZGODNIE Z NAJLEPSZĄ WIEDZĄ WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH SZKÓŁ PROPONUJE PROGRAMY PROFILAKTYCZNE OD URODZENIA DO NATURALNEJ ŚMIERCI.

3. W ZAKŁADZIE ZATRUDNIONY JEST JEDEN PRAKTYK, KTÓRY UZYSKAŁ PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA WETERYNARII I ZOSTAŁ WPISANY DO REJESTRU POD NUMEREM 06413 PRZEZ WIELKOPOLSKĄ IZBĘ LEKARSKO-WETERYNARYJNĄ W POZNANIU.

4. W GABINECIE OSOBY ZE ZWIERZĘTAMI TOWARZYSZĄCYMI PRZYJMOWANE SĄ PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU DATY I GODZINY. PSY OBOWIĄZKOWO DOPROWADZANE SĄ W KAGAŃCU, KOTY W TRANSPORTOWEJ KLATCE PODRÓŻNEJ. GABINET CZYNNY JEST OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 14 DO 17. OSOBYMOGĄ BYĆ PRZYJĘTE POZA KOLEJNOŚCIĄ TYLKO ZA WYRAŹNĄ ZGODĄ OSÓB WCZEŚNIEJ UMÓWIONYCH.

5. OPIEKUN DOPROWADZAJĄCY ZWIERZĘTA TOWARZYSZĄCE AKCEPTUJE FAKT ODMOWY WYKONANIA EUTANAZJI W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGAWCZYM CHARAKTEREM PROWADZONEJ PRAKTYKI, W CELU ZAPEWNIENIA DOBROSTANU ZWIERZĄT I ZAPEWNIENIA IM DŁUGOWIECZNOŚCI.

6. W PRZYPADKACH NAGŁYCH ZWIERZĘTA SĄ KIEROWANE DO KLINIK WETERYNARYJNYCH ZAPEWNIAJĄCYCH CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ POZOSTAWIENIA W SZPITALU.

7. WIZYTY DOMOWE NIE SĄ PRAKTYKOWANE. ZAKŁAD JEST NIECZYNNY W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA.

8. OSOBY NIE PRZESTRZEBAJĄCE REGULAMINU GABINETU WETERYNARYJNEGO W POZNANIU PRZY ULICY LISA WITALISA 31 SPOTKAJĄ SIĘ Z ODMOWĄ WYKONANIA USŁUGI WETERYNARYJNEJ.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes